aanbodnet

Frontgewicht voor fronthef cat ii - 1100 kg


Vorige / Zoek Resultaten / Volgende


Advertentie omhoogplaatsen in de zoekresultaten


Frontgewicht voor fronthef Cat II - 1100 kg

Adverteerder:
Landbouwwinkel
Locatie:

Mechelen

Telefoonnummer:

0434552665

Prijs:€ 1.125,30
Email Adverteerder

Omschrijving:



  • Frontgewichtenblok uit één stuk, voor frontaanbouw of achteraanbouw in de hefinrichting

  • Modern design aangepast aan de moderne tractoren

  • Inclusief trekhaak


Details

Trekker frontgewicht 1100 kg

Zwaar frontgewicht voor tractoren, met trekhaak




  • Nieuwste generatie staalbeton trekker frontgewichten
  • Modern ontwikkelde vormgeving
  • Optisch aan de trekkervorm aangepast
  • Driepuntsaankoppeling categorie 2 (Cat II)
  • Voor front- en achteraanbouw
  • Rangeerkoppeling viir het snel aan- en afkoppelen van werktuigen
  • Koeling van de trekker en het vrij zicht worden niet belemmerd
  • Grote bodemvrijheid dankzij de gunstige afmetingen
  • Kleur: zwart




  • Verkrijgbaar in de volgende gewichten:

    • 400 kg
    • 650 kg
    • 900 kg
    • 1100 kg
    • 1500 kg





Details van de maatvoeringen van de tractor frontgewichten vindt u hieronder:


AfmetingenFrontgewicht 400 kg Frontgewicht 650 kg Frontgewicht 900 kg Frontgewicht 1100 kg Frontgewicht 1500 kg
Maat A (ca. mm)600560560600600
Maat B (ca. mm)530600750800970
Maat C (ca. mm)8808701.0001.1001.180
Maat D (Midden bouten) (ca. mm)100110110110110
Maat E (ca. mm)470600640680750
Maat F (Midden bouten) (ca. mm)270320335350390
Maat G (ca. mm)200265270300330
Maat H (ca. mm)9090909090
Maat I (ca. mm)360460460470530
Maat J (Midden gat) (ca. mm)245245275275275
Maat K (Midden gat) (ca. mm)130130135135135


(zie schematische afbeelding voor legenda)

  • Andere modellen op aanvraag





Extra informatie
Naam artikel Frontgewicht voor fronthef Cat II - 1100 kg
Staat Nieuw
Lengte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Breedte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Hoogte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Eenheid 1 stuk
Gewicht (kg) 1100
Materiaal Staalbeton
Kleur Zwart
Verzendcode (VC) Franco NL+BE
Verwachte levertijd als voorradig enkele dagen






Meer productinformatie vind je op de Landbouwwinkel website.
ZEER SCHERPE PRIJZEN!! Ook vind je op onze site vele andere tuin- park-, mini- en quadwerktuigen, landbouwmechanisatie, stal- en weidetechniek, boerderij- en manegetoebehoren, schuilstallen, dierbenodigdheden. Wijzigingen van prijzen, details, foto's en uitvoeringen voorbehouden. Bezoek aan ons kantooradres in Mechelen (NL) uitsluitend na telefonische afspraak.

Specificaties:

  • Conditie: Nieuw
  • Levering: Ophalen of Verzenden



Meer informatie

Frontgewicht voor fronthef cat ii - 1100 kg afbeeldingen

Terug naar boven

Vorige / Zoek Resultaten / Volgende




Frontgewicht voor fronthef cat ii - 1100 kg

Frontgewicht voor fronthef Cat II - 1100 kg aangeboden door Landbouwwinkel uit Mechelen in de categorie Agrarische Machines op AanbodNet.nl. Bekijk deze aanbieding en nog veel meer aanbod op AanbodNet.nl

Advertenties in Agrarische machines

Terug naar boven

Rijrichtingsschakelaar Rijrichtingsschakelaar

Omschrijving: voor en achteruit schakelaar voor elektrische heftruck Schakelstanden : Vooruit Neutraal Achteruit Diameter klem 40 mm Specificaties: ...
€ 25,00
Hefkogel cat 1 - 22x44x35 Hefkogel cat 1 - 22x44x35

Omschrijving: Deze hefkogel cat 1 van het merk Walterscheid heeft een binnendiameter van 22 mm en een buitendiameter van 44 mm. Het product is ontwikk ...
€ 9,39
Kogelvangsteun cat 2. 28x56x69 Kogelvangsteun cat 2. 28x56x69

Omschrijving: Deze kogelvangsteun met kegel is ideaal voor het snel vastkoppelen van het werktuig aan de machine. Wanneer een machine met vanghaken aa ...
€ 7,84
Hefkogel cat 2. 28x56x45 Hefkogel cat 2. 28x56x45

Omschrijving: Deze hefkogel cat 2 heeft een binnendiameter van 28 mm, dit is categorie 2 formaat. De kogel heeft daarnaast een buitendiameter van 56 m ...
€ 3,98
Hefkogel cat 3/2 - 28x64x45 Hefkogel cat 3/2 - 28x64x45

Omschrijving: Deze hefkogel heeft een categorie 3/2 formaat. Dit betekent dat de binnendiameter van de kogel van categorie 2 formaat is en dus een dia ...
€ 4,40