aanbodnet

Frontgewicht voor fronthef cat ii - 400 kg





  • Frontgewichtenblok uit één stuk, voor frontaanbouw of achteraanbouw in de hefinrichting

  • Modern design aangepast aan de moderne tractoren

  • Inclusief trekhaak

Details
  • Nieuwste generatie staalbeton trekker frontgewichten
  • Modern ontwikkelde vormgeving
  • Optisch aan de trekkervorm aangepast
  • Driepuntsaankoppeling categorie 2 (Cat II)
  • Voor front- en achteraanbouw
  • Rangeerkoppeling viir het snel aan- en afkoppelen van werktuigen
  • Koeling van de trekker en het vrij zicht worden niet belemmerd
  • Grote bodemvrijheid dankzij de gunstige afmetingen
  • Kleur: zwart
  • Verkrijgbaar in de volgende gewichten:
    • 400 kg
    • 650 kg
    • 900 kg
    • 1100 kg
    • 1500 kg
Details van de maatvoeringen van de tractor frontgewichten vindt u hieronder: AfmetingenFrontgewicht 400 kg Frontgewicht 650 kg Frontgewicht 900 kg Frontgewicht 1100 kg Frontgewicht 1500 kg
Maat A (ca. mm)600560560600600
Maat B (ca. mm)530600750800970
Maat C (ca. mm)8808701.0001.1001.180
Maat D (Midden bouten) (ca. mm)100110110110110
Maat E (ca. mm)470600640680750
Maat F (Midden bouten) (ca. mm)270320335350390
Maat G (ca. mm)200265270300330
Maat H (ca. mm)9090909090
Maat I (ca. mm)360460460470530
Maat J (Midden gat) (ca. mm)245245275275275
Maat K (Midden gat) (ca. mm)130130135135135


(zie schematische afbeelding voor legenda)
  • Andere modellen op aanvraag




Extra informatie
Naam artikel Frontgewicht voor fronthef Cat II - 400 kg
Staat Nieuw
Lengte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Breedte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Hoogte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Eenheid 1 stuk
Gewicht (kg) 400
Materiaal Staalbeton
Verzendcode (VC) Franco NL+BE
Verwachte levertijd als voorradig enkele dagen



Extra kenmerken:
  • SKU (eigen artikel code): 80055831-391000400NG

Adverteerder:
Naam: Landbouwwinkel
Tel: 0434552665

Meer productinformatie vind je op de Landbouwwinkel website.
ZEER SCHERPE PRIJZEN!! Ook vind je op onze site vele andere tuin- park-, mini- en quadwerktuigen, landbouwmechanisatie, stal- en weidetechniek, boerderij- en manegetoebehoren, schuilstallen, dierbenodigdheden. Wijzigingen van prijzen, details, foto's en uitvoeringen voorbehouden. Bezoek aan ons kantooradres in Mechelen (NL) uitsluitend na telefonische afspraak.


Meer informatie

Zakelijke goederen > Agrarisch > Onderdelen - Banden, Velgen en Assen

Kenmerken:
  • Levering: Ophalen of Verzenden
  • Beschikbaarheid: op voorraad
  • Verzendkosten €: 4.95
  • Levertijd (in dagen): 0
  • Conditie: Nieuw

Frontgewicht voor fronthef cat ii - 400 kg afbeeldingen

Terug naar boven

Vorige / Zoek Resultaten / Volgende




Frontgewicht voor fronthef cat ii - 400 kg

Frontgewicht voor fronthef Cat II - 400 kg aangeboden door Landbouwwinkel uit MECHELEN in de categorie Agrarische Machines op AanbodNet.nl. Bekijk deze aanbieding en nog veel meer aanbod op AanbodNet.nl

Advertenties in Agrarische machines

Terug naar boven

20.8 r38 Michelin XM25, 26 mm profiel. 65% 20.8 r38 Michelin XM25, 26 mm profiel. 65%

Zakelijke goederen > Agrarisch > Onderdelen - Banden, Velgen en AssenKenmerken: Levering: OphalenConditie: GebruiktOmschrijving: 20.8 R38 Michelin X ...
€ 225,00
Gecreosoteerde weidepaal, kop 8, lengte 200, geschild Gecreosoteerde weidepaal, kop 8, lengte 200, geschild

Zakelijke goederen > Agrarisch > Onderdelen - Banden, Velgen en AssenKenmerken: Levering: Ophalen of VerzendenBeschikbaarheid: op voorraadVerzendkos ...
€ 5,70
Frontgewicht voor fronthef Cat II - 900 kg Frontgewicht voor fronthef Cat II - 900 kg

Zakelijke goederen > Agrarisch > Onderdelen - Banden, Velgen en AssenKenmerken: Levering: Ophalen of VerzendenBeschikbaarheid: op voorraadVerzendkos ...
€ 919,60
Driepuntsbok voor trekkers Driepuntsbok voor trekkers

Zakelijke goederen > Agrarisch > Onderdelen - Banden, Velgen en AssenKenmerken: Levering: Ophalen of VerzendenBeschikbaarheid: op voorraadVerzendkos ...
€ 171,55
Frontgewicht voor fronthef Cat II - 1100 kg Frontgewicht voor fronthef Cat II - 1100 kg

Zakelijke goederen > Agrarisch > Onderdelen - Banden, Velgen en AssenKenmerken: Levering: Ophalen of VerzendenBeschikbaarheid: op voorraadVerzendkos ...
€ 1.040,60